گوشي moto x style موتورلا به اندرويد ۷٫۱٫۱ به روز رساني مي شود

تاینی موویز


جهت سفارش تبلیغات با شماره در تماس باشید (ماهانه تنها....... تومان با بازدهی عالی)

ثبت تبلیغات لینکی در سایت تنها با ...... تومان در ماه


گوشي moto x style موتورلا به اندرويد 7٫1٫1 به روز رساني مي شود


خبرگزاري آريا – اخيرا بنچمارکي از گوشي moto x style موتورلا منتشر شده که مجهز شدن آن را به اندرويد نوقا ۷٫۱٫۱ نشان مي دهد.

به گزارش کليک، پيش از moto z، گوشي هاي اندرويدي پرچمدار موتورلا در سري moto x عرضه مي شد. موتورلا اولين گوشي سري moto x را در آگوست سال ۲۰۱۳ عرضه کرد و بر خلاف عرف رايج، اين گوشي به جاي تمرکز روي مشخصات قوي، بيشتر روي نرم افزار هاي بهينه سازي شده متمرکز بود. اين ترفند نتايج فوق العاده مثبتي را براي اين شرکت به همراه داشت و هر چند گوشي هاي بعدي سري moto x کمي از اين ايدئولوژي فاصله گرفتند، ولي دستگاه هاي اندرويدي اين سري توانستند به خوبي نقش خود را در ذهن مشتريان و کاربران حک کنند.
گوشي moto x pure edition (که در خارج از آمريکا با نام moto x style شناخته مي شود) آخرين دستگاه عرضه شده از سري moto x است که در سال ۲۰۱۵ روانه بازار شد. اکنون بنچمارک جديدي از اين گوشي در برنامه gfxbench رويت شده که تجهيز آن به اندرويد نوقا ۷٫۱٫۱ را نشان مي دهد. اين دستگاه فعلا از اندرويد مارشمالو ۶٫۰ استفاده مي کند و اگرچه موتورلا به روز رساني آن به اندرويد ۷ در آينده را تاييد کرده، ولي تاکنون زمان دقيقي براي انتشار آن اعلام نشده است.
همچنين چند هفته پيش نيز اتفاق مشابهي براي گوشي moto x play موتورلا رخ داد و درست مثل moto x style، بنچمارکي با اندرويد نوقا ۷٫۱٫۱ از آن منتشر شد. تلاش موتورلا در جهت به روز رساني گوشي هاي هوشمند قديمي اش به نسخه هاي جديد اندرويد واقعا ستودني است، ولي ما انتظار داريم که اين شرکت به صورت رسمي زمان انتشار عمومي آن ها را نيز به اطلاع مشتريان خود برساند. حدس ما اين است که اندرويد ۷ اوايل سال ۲۰۱۷ براي اين گوشي ها منتشر شود، اما به خاطر داشته باشيد که اين تنها يک حدس بوده و ما بايد منتظر اطلاعيه هاي موتورلا باشيم.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

گوشي موتورلا به اندرويد ٫٫ به روز رساني مي شود گوشي موتورلا به اندرويد ٫٫ به روز رساني مي شود

مطلب گوشي moto x style موتورلا به اندرويد ۷٫۱٫۱ به روز رساني مي شود در سایت مفیدستان


لینک منبع و پست :گوشي moto x style موتورلا به اندرويد ۷٫۱٫۱ به روز رساني مي شود
http://mofidestan.ir/%da%af%d9%88%d8%b4%d9%8a-moto-x-style-%d9%85%d9%88%d8%aa%d9%88%d8%b1%d9%84%d8%a7-%d8%a8%d9%87-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%b1%d9%88%d9%8a%d8%af-7%d9%ab1%d9%ab1-%d8%a8%d9%87-%d8%b1%d9%88%d8%b2-%d8%b1%d8%b3/
مطالب اینترنتی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

برای ورود به کانال الگرام ما کلیک کنید